Як подати на розлучення через суд?

Процес розірвання шлюбу завжди був досить трудомістким і енерговитратним, адже вимагав від кожної зі сторін граничної зібраності. Зацікавлена ​​сторона завжди приділяла багато уваги проблемі, і намагалася якомога швидше розв’язувати всі проблеми. Але головна складність для багатьох полягала в тому, що люди не знали всіх тонкощів цієї процедури, через що процес затягувався на кілька тижнів або навіть місяців.
І для того, щоб у вас надалі не виникало ніяких складнощів або затримок, ми вирішили підготувати окремий матеріал. З нього ви дізнаєтеся про все, що потрібно для розлучення в Києві і як довести цей процес до кінця.

Як подати на розлучення через суд – основні аспекти

Припинення шлюбу через суд відбувається в тому випадку, якщо в цей самий шлюб розривається без згоди однієї зі сторін, або за умови наявності у батьків спільних неповнолітніх дітей. У разі, якщо обидві сторони дають згоду на розлучення, від них до суду надходить спільну заяву. Але якщо сторони не досягають згоди в цьому питанні, до суду подається позов від однієї зі сторін. Також важливо відзначити, що від цього залежить час, протягом якого буде оформлене розірвання шлюбу в судовому порядку. У першому випадку це займе не більше одного місяця, у другому – до трьох місяців але, якщо обійтись без суду, то процес розірвання шлюбу онлайн можна провести на добу.

Основні документи для розірвання шлюбу через суд

Для того, щоб процес проходив відповідно до усіх стандартів та правил, вам необхідно підготувати:
• Заява про розлучення у двох примірниках (від кожного з подружжя)
• Копія свідоцтва про народження дитини
• Оригінал свідоцтва про шлюб
• Копія паспорта позивача
• Чек про оплату судового збору
Коли все це буде готово, справа передається до суду, де і буде прийнято остаточне рішення. Там будуть вирішуватися питання про виплату аліментів, а також вихованні та утриманні дитини після розірвання шлюбу.

Як подати на розлучення з іноземцем через суд

Розірвання шлюбу з іноземним громадянином в Україні – ще одна важлива тема, яка турбує величезна кількість людей. Як не дивно, в цьому випадку процес дуже схожий на припинення шлюбу з громадянином України. Документи подаються в тому ж порядку, враховуючи всі поправки (неможливість одного з батьків бути присутніми в залі суду, розлучення по незгоду одного з батьків переривати шлюб, позбавлення батьківських прав).
Ми сподіваємося, що цей матеріал був корисний для вас і тепер ви будете інформовані про всі тонкощі процесу розлучення.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
fight speeding tickets