Шлюб з іноземцем

брак за сутки львов

Одним з найпопулярніших способів, які дозволяють отримати посвідку на проживання в Україні, є укладання шлюбу. Зазвичай подібна процедура проводиться мінімум один місяць, який дається молодим на перегляд свого рішення і вони можуть по можливості забрати заяву. Але в певних ситуаціях шлюб з іноземцем у Львові можна оформити всього лиш за один день.

Порядок реєстрації шлюбу з іноземцем у Львові

Зараз відсутня прив’язка до місця прописки. Молодята з усієї України можуть оформити одруження у Львові. Це місто вибирається завдяки доступним цінам, гарним місцям, найменшою статистикою розлучень,  а також можливості проведення реєстрації шлюбу за добу. Шлюб за добу у Львові можна оформити у таких місцях:

 • Шевченківський гай;
 • Міжнародний аеропорт «Львів»;
 • Стадіон “Арена Львів”.

В цілому, ось, що потрібно зробити:

 • підготувати пакет документів;
 • надати документи в відповідну структуру;
 • підписати договір про співпрацю – там же буде вказано час реєстрації;
 • оплатити послуги пришвидшеного розпису;
 • розписатися в призначений час.

Співробітники РАЦСу зобов’язані ознайомити бажаючих взяти шлюб з усіма особливостями проведення подібної процедури. Також повідомлять про те, яка відповідальність за приховання перешкод до укладення союзу. Заява подається особисто або за допомогою представника, але це можливо тільки при наявності поважних причин.

Документи для реєстрації шлюбу за один день

шлюб за добу львівДля того щоб прискорено одружитись з іноземцем, потрібні такі документи:

 • Паспорт громадянина України ( однак, якщо стороною є іноземець, тоді потрібно подати офіційний документ який підтверджує його громадянство (паспорт) в перекладі на українську мову з посвідченням нотаріуса);
 • Свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу, якщо він був ( для іноземця такі документи повинні бути в перекладі на державну мову, легалізовані або з апостилем);
 • Нотаріально завірена копія згоди від батьків, якщо шлюб хочуть зареєструвати неповнолітні особи.

Для укладення  шлюб за добу з іноземцем у м. Львові, треба звернутися в обласний РАЦС з необхідними документами, про які написано вище. Дуже важливо, щоб всі документи, які подає іноземець на розгляд, були переведені на державну мову. Переклади повинні між собою збігатися, бути без помилок, а також обов’язково завіряються нотаріусом. В іншому випадку, співробітники РАЦСу мають право відмовити в оформленні шлюбу між майбутніми чоловіком і дружиною.

Шлюб з іноземцем у Львові за допомогою наших юристів

Щоб не зіткнутися з бюрократичними складнощами, які створюються співробітниками РАЦСу і протягом доби росписатись, найкраще скористатися послугами наших юристів. Наші професіонали здатні швидко зібрати всі необхідні документи, супроводити в державних органах і допомогти в прискоренні процедури. Консультації від спеціалістів дозволять отримати всю необхідну інформацію стосовно процедури прискорення отримання шлюбу. Фахівці здатні швидко отримати всі потрібні довідки, які дозволять отримати дозвіл на реєстрацію шлюбу протягом одного дня. Також наш юрист супроводить до місцевого відділення РАЦСу, щоб переконатися в тому, що вся процедура по складанню заяви буде проведена якнайшвидше, щоб можна було швидко оформити після цього посвідку на проживання.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (20 оценок, среднее: 3,85 из 5)
Loading...
fight speeding tickets
ślub na ukrainie