Довідка про реєстрацію особи громадянином України

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Як тільки іноземець виконає всі умови для отримання громадянства, але ще не отримав паспорт, то йому видається довідка про реєстрацію громадянином України. За допомогою цього документа можна відправитися у відділення міграційної служби, щоб отримати там бажаний документ про наявність громадянства.

Як отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України у Львові?

Для звернення до міграційної служби можна подати заяву особисто або за допомогою офіційного представника, але тільки якщо пред’явити завірену довіреність. Вибирати відділення міграційної служби потрібно за місцем офіційної прописки.

Після складання заяви співробітники цього відділення призначать дату, коли можна отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України у Львові. Після присвоєння покладеного статусу, фізична особа зобов’язана перевірити, чи правильно внесені всі дані в цю довідку, оскільки від цього залежить, як скоро отримають паспорт.

Якщо заявник не може з поважних причин отримати цей документ, то забирають офіційні опікуни або батьки, але тільки за умови пред’явлення відповідних документів. Вартість такої послуги по останній ухвалі КМУ становить сто тридцять сім гривень і сімдесят п’ять копійок. При цьому, ніяких пільгових умов для отримання такої послуги абсолютно не передбачаються.

Підстави, щоб отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України у Львові

Основною підставою для отримання довідки про реєстрацію особи громадянином є наявність необхідних підстав для оформлення українського громадянства відповідно до ЗУ «Про громадянство».

Будь-яка фізична особа, яка має правову підставу на отримання українського громадянства, може скористатися даною послугою. Для цього необхідно лише звернутися у відділення міграційної служби.

Людині досить скласти заяву з проханням про отримання такої державної послуги. Після пред’явлення необхідних документів, що підтверджують статус фізичної особи, після цього особа зможе отримати цю довідку у Львові.

Документи для отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України?

Головний документ, який необхідно пред’явити для отримання цієї довідки у Львові є заява, де вказується наступна інформація про людину:

  • місце проживання;
  • номер телефону;
  • ПІБ.

Додатково до заяви обов’язково потрібно додати такі довідки:

  • квитанція про сплату державної послуги;
  • дві фотографії стандартного розміру 3,5х4,5.

Коли подаються ці довідки, заявник обов’язково повинен пред’явити документ, який замінює посвідчення особи. У деяких ситуаціях може знадобитися переклад цього документа на державну мову, завірений нотаріусом. Щоб не виникали складності при оформленні довідки про громадянство України у Львові, найкраще скористатися послугами досвідчених юристів нашої компанії.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fight speeding tickets
ślub na ukrainie