В’їжджати в Україну жителі інших країн можуть по-різному. Наприклад, представники СНД і Євросоюзу мають можливість відвідувати цю країну без наявності візи. Але, при цьому, не можна перебувати на території цієї держави необмежену кількість часу. Законодавством України дозволяється відвідувати країну іноземцям максимум дев’яносто днів протягом ста вісімдесяти без візи.
Особливості оформлення запрошення для іноземця у Львові
У тому випадку, якщо термін перебування іноземця в Україні не буде перевищувати шістдесяти днів, то в цьому випадку оптимально підійде туристична віза. Її особливість в тому, що вона оформляється на нетривалий період часу, але зате і отримати таку візу можна в найкоротші терміни і без зайвої документації. При правильному оформленні запрошення, цей документ є вагомою підставою для того, щоб отримати візу в цю країну. Вид візи, який планується оформити, залежить від причин перетину кордону з Україною. Запрошення для іноземця залежать від наступного:
- тривалість оформлення;
- мета візиту;
- певна кількість днів, які даються на перебування.
Туристичне запрошення в Україну
При оформленні подібного запрошення іноземцю від туристичної фірми надається гарантійний лист, туристична програма у Львові і поліс медичного страхування. Ваучер на відвідування України видається або для одноразового в’їзду на період в тридцять днів, або для дворазового відвідування на період шістдесяти днів. Не кожне консульство України має право на оформлення туристичної візи, тому важливо уточнювати цей момент заздалегідь. Таке запрошення популярно тим, що є найбільш доступним.
Бізнес запрошення в Україну
Подібне запрошення може оформлятися Управлінням у справах громадянства. Для цього використовується заява запрошуючої компанії, установи або іншої юридичної особи. Не варто забувати, що така приватна організація або юридична особа обов’язково має бути акредитованою в Україні та зареєстровано в цій країні. Кожне бізнес-запрошення обов’язково має містити в собі наступну інформацію про запрошеного гостя:
- ПІБ людини;
- число і рік народження;
- національність;
- місце проживання іноземця, коли він буде на території України.
Крім цього обов’язково необхідно вказати детальну інформацію щодо запрошуючого боку, особливо важлива адреса реєстрації компанії. При складанні запрошення на візу: туристичного або ділового найкраще скористатися послугами професійних юристів у Львові, які обов’язково проконсультують по будь-якому питанню.