Довідка про відсутність судимості іноземця

Іноземці, які певний проміжок часу проживають на території Львова, щоб залишитися в цій країні на тривалий період часу, зобов’язані оформити певні міграційні документи. До них можна віднести посвідку на проживання: постійну або тимчасову, дозвіл на працевлаштування або навіть оформлення громадянства. У будь-якому випадку, для оформлення необхідних документів може знадобитися довідка про відсутність судимості іноземця.

Навіщо потрібна довідка про несудимість іноземцю?

довідка про несудимість іноземцяДля того, щоб не просто проживати на території України, а й користуватися всілякими послугами, обов’язково необхідно оформити довідку про несудимість. До таких ситуацій можна віднести наступні:

  • отримання і використання документації тендерного напрямку;
  • оформлення необхідних дозволів, або ліцензій;
  • для взяття кредиту в банку;
  • оформлення дозволу для того, щоб працювати з речовинами з вибухонебезпечними речовинами;
  • оформлення дозволу на роботу;
  • отримання постійного або тимчасового дозволу на проживання.

У будь-якої інстанції у Львові може знадобитися довідка про несудимість, оскільки вона гарантує для української держави, що новий член суспільства не становить загрози. Такий документ підтверджує, що іноземець не знаходився під слідством, а також не вступав в конфлікт з законом.

Для того, щоб пред’явити подібний документ, у іноземця є дев’яносто днів, в період яких діє довідка про несудимість. Якщо використовувати документ за межами України, тобто в консульстві або дипломатичному представництві, то в такому випадку термін дії документа зменшується до шістдесяти днів.

Отримати таку довідку можуть не тільки громадяни цієї країни. Це можуть зробити всі люди, які мають законну підставу на знаходження у Львові.

Порядок отримання довідки про несудимість іноземців у Львові

Отримати таку довідку може будь-яка особа при зверненні до відділення МВС у Львові. Співробітники поліції зобов’язані видати такий документ протягом тридцяти днів. Для того, щоб отримати цю довідку про несудимість, необхідно обов’язково зібрати певний перелік документів:

  • копії всіх сторінок паспортного документа з перекладом на державну мову;
  • повідомити про всі зміни місця проживання і прізвищ;
  • вказати адресу місця реєстрації тимчасової прописки для іноземця на території України;
  • повідомити мету, для якої оформлюється ця довідка.

Для того, щоб оформити перелік необхідних документів, досить тільки звернутися за допомогою до юриста з міграційних питань. Консультанти у Львові здатні допомогти в будь-якій ситуації, щоб якомога швидше отримати довідку про несудимість.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fight speeding tickets
ślub na ukrainie