Реєстрація іноземних інвестицій

регистрация иностранных инвестиций

На жаль, іноземна компанія не може просто дати грошей для українського бізнесу з метою «інвестиції» і домовитися «на словах» про майбутнього прибутку. Всі гроші, які надходять в українську економіку, обов’язково повинні бути задокументовані на державному рівні. Саме тому настільки поширена реєстрація іноземних інвестицій у Львові.

Особливості проведення реєстрації інвестицій

реєстрація іноземних інвестиційІноземна компанія, яка планує здійснити інвестиції в українську економіку, повинна запастися допомогою та консультаціями від відомих юристів. Завдяки цьому є можливість істотно мінімізувати свої ризики пов’язані з втратою капіталу. Це дозволяє убезпечити наявні капіталовкладення.

За термінологією «іноземними інвестиціями» можуть називатися будь-які типи цінностей, що виробляються саме іноземними інвесторами, які відносяться до об’єктів підприємницької діяльності. Мета такого заходу полягає в тому, щоб отримати певний прибуток, що був заздалегідь спланований в залежності від вихідних цілей. Під терміном іноземних інвесторів можна мати на увазі наступне:

  • юридичні особи, які створюються на підставі іноземного законодавства;
  • фізичні особи без постійного місця проживання на території України;
  • іноземні держави;
  • неурядові організації.

Досить тільки вкласти трохи фінансів в економіку цієї країни і задокументувати їх за допомогою юридичних фахівців. Дуже важливо, щоб всі цінності, які передаються іншому підприємству, обов’язково були внесені в спеціалізовані реєстри та цінні папери, оскільки цей факт перевіряється фіскальною службою України в місті Львів.

Що може використовуватися в якості інвестиції?

Варто враховувати, що згідно із законодавством цієї держави було створено певний перелік цінного майна, яке дозволяється використовувати в якості інвестиції. До таких цінностей можна віднести наступне:

  • іноземна валюта;
  • українські гривні;
  • нерухомість;
  • акції;
  • облігації;
  • права на інтелектуальну власність.

Важливо враховувати, що при кожному виді інвестиції є конкретна особливість переліку документів, а також потрібно враховувати, які органи проводять дану реєстрацію. З цієї причини вигідно скористатися послугами професійних юристів, які в кожному випадку оцінюють ефективність будь-якого вкладення коштів і допоможуть зібрати всю необхідну документацію по конкретному виду інвестицій.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fight speeding tickets
ślub na ukrainie