Отримання громадянства України для іноземців

получение гражданства украины

Громадянство України є неймовірно популярним і бажаним для жителів багатьох держав, оскільки воно відкриває виняткові можливості. Оскільки, українці наділяються доволі таки, широким спектром прав та свобод, також, в перспективі Україна стане учасником ЄС. Також слід не забувати про безвізовий режим з ЄС який надає право громадянам України протягом 90 днів перебувати на територіях європейських держав.

Отримання громадянства досить складний  та клопіткий процес, що включає в себе безліч юридичних тонкостей, а також збір необхідної кількості документів.

Як отримати громадянство України у Львові?

отримання громадянства україниЯкщо особа народжується на території України, то вона обов’язково стає громадянином цієї країни. Це називається правом за народженням. Ще одним поширеним та простим методом для отримання громадянства є походження з України – це стає можливим, якщо один із близьких родичів був народжений або проживав на території України до набуття незалежності, такий факт повинен бути належно підтверджений документами.

Також можна претендувати на отримання українського паспорта в тому випадку, якщо один з родичів людини вже має громадянство. Наприклад, ними можуть бути:

  • батько;
  • дитина;
  • опікун чи піклувальник;
  • усиновлений;
  • чоловік.

Є можливість відновити українське громадянство в тому випадку, якщо раніше людина вже була у громадянстві цієї країни. Для цього потрібно слідувати встановленій процедурі. Перш за все потрібно позбутися ново набутого громадянства, подати заяву про поновлення та інші документи залежно від обставин. Якщо у громадян України народжується дитина, то завдяки громадянству батьків, дитина може претендувати на отримання такого громадянства в службі міграції у Львові.

Умови для отримання громадянства України іноземцем

Одним з перших вимог є прийняття та дотримання Конституції України. Якщо у особи не має жодного громадянства, то йому необхідно надати декларацію про даний статус. Коли певній особі надається політичний притулок на території цієї країни, то йому потрібно скласти декларацію, за якою людина відмовляється від іноземного громадянства.

Якщо охочий отримати українське громадянство є громадянином іншої країни, то він повинен коректно заповнити заяву, подати 3 фотокартки розміром 35 на 45 мм,  підписати зобов’язання, за яким особа відмовляється від іншого підданства. Іноді за законодавством іншої країни у людини автоматично анулюється його громадянство, як тільки він отримує нове.

Однією з умов для отримання громадянства іноземцем є осілість на території України не менше 5 років безперервно. Винятком є тільки проживання в шлюбі з громадянином України не менше двох років, які дають підставу на придбання такого права в цій країні.

Останньою важливою умовою є підтвердження наявності необхідних коштів для існування. Така умова не поширюється на наступні групи осіб:

  • біженці;
  • особи, що представляють інтерес для української держави;
  • особи, що володіють чималими заслугами перед Україною.

Строки протягом  яких можна отримати український паспорт є доволі тривалими, така процедура може тривати більше ніж один рік і це за умови якщо подано документи згідно із законом та дотриманням процедури. Перевірка проводиться численними органами саме через це така довготривалість. Якщо громадянство надається особі за досягнення певних умов, то остаточне рішення приймається Президентом України.

Важливо пам’ятати, що порядок оформлення громадянства іноземцем є досить клопітким та з певними особливостями і для того щоб уникнути проблем при оформленні,  обов’язково слід звернутися за консультацією до юриста у Львові.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...